jak przygotować się do ciążowej sesji zdjęciowej?


Te 9 miesięcy to piękny, burzliwy i niezwykły okres w życiu każdej kobiety. I o ile na początku wydaje nam się że będzie trwał całą wieczność to nagle orientujemy się, że termin lada dzień a my nie mamy żadnego porządnego zdjęcia które mogłybyśmy potem wziąć do ręki wspominając ten zupełnie niepowtarzalny czas.

Kiedy zrobić sobie zdjęcia z brzuszkiem?

– zarezerwuj sobie jedno wolne przedpołudnie, najlepiej w 7-8 miesiącu ciąży (u każdej kobiety jest to trochę inny moment, ale chodzi o czas kiedy brzuszek nabrał już ładnego okrągłego kształtu, a nie jest Ci jeszcze naprawdę ciężko).

Jak się ubrać?

– przejrzyj swoją szafę: na pewno przyda się jednolita gładka podkoszulka podkreślająca brzuszek, jeśli masz jakieś ulubione ubrania: zwiewne bluzki/sukienki, może jakieś delikatne materiały czy apaszki to świetnie, ale jeśli przyjdziesz tylko w majtkach i podkoszulce to też sobie poradzimy:)

– buty: możesz włożyć buty takie jakie nosisz na co dzień, najważniejsze żeby było Ci wygodnie, warto też zadbać o paznokcie, zarówno te na stopach jak i na rękach (domowy manicure/pedicure spokojnie wystarczy:)

Co poza tym?

– zastanów się czy nie chcesz zaangażować innych członków rodziny do udziału w sesji (partnera, rodzeństwo, może ukochanego psiaka?)
– spróbuj wyspać się dzień przed zdjęciami i zjedz śniadanie (a jeśli zapomnisz to daj znać że potrzebujemy skorzystać z mojej lodówki:)
– pomyśl o dodatkach, które możesz znaleźć w swoim domu: zdjęcie USG, test ciążowy, misie, małe buciki i ciuszki dziecka, sprawią że sesja będzie naprawdę Wasza.
– zastanów się nad tym jakie zdjęcia chciałabyś powiesić sobie na ścianie w domu, jakie pokazałabyś córce czy synowi za kilka lat, jakie mężowi, a jakie rodzicom czy przyjaciółce, zastanów się jak chciałabyś zapamiętać sobie ten czas. poszperaj w internecie, zobacz jakie zdjęcia ci się podobają, albo po prostu napisz, pomogę znaleźć Ci stylizacje i scenerię w której będziesz czuła się dobrze.

Jak wygląda ciążowa sesja zdjęciowa? (w studiu fąfel:)

– sesja trwa od 1 do kilku godzin w zależności od wybranego pakietu, samopoczucia przyszłej mamy i ilości stylizacji, na które się decydujemy.
– miejsce to do wyboru: Wasz dom, moje domowe studio na Bemowie w Warszawie lub plener, istnieje również możliwość połączenia pleneru ze zdjęciami w domu/studiu w przypadku wybrania pakietu od „Raz” w górę. Dojazd na terenie Warszawy gratis (dojazd poza Warszawę za zwrot kosztów)
– za dodatkową opłatą jest możliwość umówienia na sesję wizażystki, która wykona profesjonalny makijaż i zajmie się stylizacją włosów.

szczegółowa oferta dostępna jest pod tym linkiem.