#5 mój fąfel | świętujemy 380 dni Tymka

posted in: blog | 5

urodzinowe

Ostatnio na Bemowo zwaliła się lawina miłych ludzi, z którą dumnie opijaliśmy (resztkami piccolo, które nie wylądowały na podłodze i ścianach) 380-y dzień życia Tymka, który dla ułatwienia nazwaliśmy dniem urodzinowego kinderbalu. Niestety jedyny bobas, który miał się pojawić na imprezie (pozdrawiamy Tadzika) dostał gorączki i szaloną imprezę spędził w poczekalni przychodni. Jako że średnia wieku na imprezie zdecydowanie przekraczała wiek przedszkolny wystosowuję apel do mam i tatów z Bemowa – pilnie potrzebujemy znajomych z małymi dziećmi;)!

A do naszych miłych gości: było czadowo, gdyby Tymek wiedział o co chodzi pewnie by Wam za wszystko podziękował, niedługo przed snem jeszcze dziś męczył najnowszą zabawkę (nie reklamuję, ale polecam;) drewniane paciorki LooptyLoo).

To co jednak zdecydowanie “made the day” to baloniki napełnione helem – nie wiem kto się bardziej cieszył – Tymek czy staruchy;) znalazłam fajne miejsce w mojej dzielnicy – balonikowo.pl gdzie niewielkie zamówienia robią właściwie od ręki i w detalu nie jest to jakiś straszny wydatek:)

urodzinowy fąfel

mili Państwo, ECCE HOMO!

…i to już całkiem spory.