mal-1Współpraca z Ewą to ogromna przyjemność, a efekt końcowy zawsze przewyższa oczekiwania! Polecam każdemu, kto szuka bystrego oka, pozytywnej atmosfery, wyczucia oraz cierpliwości względem najmłodszych modeli oraz tych trochę kudłatych ;-) Jednak największy atut Ewy to poczucie smaku i niezaprzeczalna estetyka prac.

Martyna&Marcin&Kostek

brzuch & maluch

mal-1Rewelacyjna sesja, pełen profesjonalizm, powalający efekt! Ewa ma niesamowite wyczucie i bezbłędnie utrwala portrety zarówno całej rodziny jak i jej poszczególnych członków. Co ważne, ma świetne podejście do dzieci, potrafi je uspokoić, rozśmieszyć a nawet ogrzać (farelka❤:)! Uważnie słucha, potrafi wyczuć gust i smak “klienta”, tworzy niesamowicie naturalne obrazy. Sesja z Ewą to prawdziwa przyjemność! Polecam z całego serca!

Kasia&Paweł&Zosia

1-16
Właśnie o takie zdjęcia nam chodziło! Sesja w przemiłej, bezstresowej atmosferze, bez sztucznego pozowania. Ewa swym spokojem i profesjonalizmem sprawiła że czuliśmy się bardzo komfortowo. Efekt niesamowity! Przepiękna pamiątka! Polecamy!

Sylwia&Jacek&Hania

web-38

mr-5

mati-18

Oj dobrze pamiętam pewien poranek, kiedy nasza córeczka miała 2 tygodnie, a ja po ciężkiej nieprzespanej nocy, z gorączką, nieprzytomna, już chciałam odwołać zaplanowaną na ten dzień “sesję noworodkową”. Na szczęście tego nie zrobiłam – Ewa przyszła i potem już tylko pamiętam jej spokój, ciepło i profesjonalizm. Nie było spinania się, sztucznych aranżacji czy uśmiechów do obiektywu, tylko bezszelestne chwytanie ulotnych chwil i zwykła radość z bycia razem. Uwielbiamy oglądać tę sesję, dziwiąc się oczywiście, że Matti już tak urosła… Potem Ewa była z nami w pierwsze urodziny córeczki i postanowiliśmy, że chcemy tak co rok (obiecała, że sesja na 18te urodziny będzie gratis ;). A nasi znajomi w Brukseli, gdzie teraz mieszkamy, po obejrzeniu zdjęć wciąż pytają, czy ta zdolna fotografka nie chciałaby tu przyjechać, bo tak klimatycznych sesji nie widzieli… Jedyny “problem”, to wybieranie potem ujęć do zatrzymania – oj ciężko było! I znów kilka nieprzespanych nocy…:)

Magda&Rafał&Matti

mal-1Współpraca z Ewą to czysta przyjemność, możemy śmiało polecić sesję wszystkim, którym zależy na pięknych i wyjątkowych zdjęciach. Sesja przebiegała w spokojnej i przyjemnej atmosferze, mimo że mała modelka niekoniecznie miała ochotę pozować. Ewa potrafiła mimo tego złapać piękne kadry, nie męcząc przy tym maluszka, wszystko odbywało się w rytmie naszej małej Wiktorii. Ciężko nam było wybrać zdjęcia z sesji, bo efektem pracy była masa świetnych fotek. Bardzo dziękujemy za piękną pamiątkę!

Karolina&Wojtek&Wiktoria

mal-1Jesteśmy zdjęciami zachwyceni! Oddają atmosferę jaka panowała podczas sesji: a było po prostu bardzo naturalnie, bez spinania się, dzięki czemu i nasz mały Szkrab zachowywał się świetnie. Z Ewą współpracowało się mega przyjemnie, w pełni dostosowywała się do rytmu Maluszka. Kompletnie nie czuliśmy się jak na sesji, raczej jak na spotkaniu z kumpelą która przyszła porobić nam trochę zdjęć, a o to właśnie nam chodziło. Z efektu jesteśmy bardzo zadowoleni: powstało mnóstwo ślicznych zdjęć! Polecamy gorąco!

Malwina&Bartek&Tadzio

1 i 2

 

mal-1Dziękujemy za chwilę wzruszeń jakie doznaliśmy oglądając tę sesję. Wiedziałem że ma Pani potencjał, ale to, co zobaczyliśmy przerosło nasze oczekiwania. Możliwość zatrzymania w kadrze tego, co się kocha, jest czymś bezcennym. Tym bardziej, że grono osób emocjonalnie związanych jest spore. Pani Ewo dziękuję raz jeszcze za wspaniałe uwiecznienie odrobiny naszej radości. Klimat i ładunek uczuciowy, który Pani potrafiła wydobyć i pięknie zaprezentować jest dla nas bardzo cenne. Stworzyliśmy z Panią kawałek historii.

Tomasz&Małgosia&Tosia

sesja

 

fotografia dziecięca warszawa, sesja rodzinna warszawa, zdjęcia dzieci warszawa, fotografia dzieci warszawa, fotograf dziecięcy warszawa, fotografia dziecięca warszawa, fotografia rodzinna warszawa, dziecięca sesja zdjęciowa warszawa“We weren’t even looking for a photographer when I first saw Ewa’s photos on Facebook. They featured my friend’s baby, and I instantly thought I wanted that, too. Ewa turned out to be extremely flexible and professional, in addition to being a very talented photographer. She took pictures of our 8-month-old baby boy, and we could not have asked for a better result. We will definitely come back for a toddler session!

Kasia, Jandro & Baby Adam

sesja

 

franek-3
Zacznę od efektu końcowego naszej współpracy z Ewą, bo ten przerósł moje oczekiwania. To była nasza pierwsza sesja i obawiałam się czy syn będzie chciał współpracować a miałam wrażenie że przyszliśmy na kawę i ploty a efektem tego było 120 zdjęć :) Naprawdę polecam! Poza pełnym profesjonalizmem liczy się też atmosfera, a w przypadku Ewy, jedno i drugie gwarantowane!

Monika (mama Franka)

bianka-1-6
Serdecznie polecamy Fąfla wszystkim, którym zależy na pięknych zdjęciach zrobionych w super atmosferze! Mimo że nasza dziewięciodniowa modelka była średnio chętna do współpracy, Ewa wykazała się pełnym zrozumieniem i nieskończonymi pokładami cierpliwości. Efekt jej pracy to cała masa świetnych fotek, z których po prostu nie da się wybrać tylko 7. Bardzo dziękujemy za miłą wizytę i piękną pamiątkę!

Ola, Adrian i Bianka

sesja

#-8Szczerze polecam. Zrobione nam i maluszkowi zdjęcia są śliczne:) Wzruszyłam się, jak je przed chwilą oglądałam. Dziś Krzyś już wygląda inaczej:) Dzieci tak szybko rosną i tak się zmieniają. Ale cały czas są urocze:) Bardzo miło nam się pracowało z panią fotograf (Ewą:) Przede wszystkim dlatego, że stwarza przyjemną atmosferę, daje fotografowanym osobom przestrzeń i poczucie komfortu, tak, że można się rozluźnić i czuć po prostu sobą :) To umożliwia skupienie się na uczuciach i emocjach, co widać na zdjęciach:) Podsumowując: profesjonalizm, miła atmosfera i fantastyczny efekt:) Cudowna pamiątka dla całej rodziny.

Agata&Michał&Krzyś

brzuch & maluch /  before&after / chrzest

web-20Początek był zwyczajny. Wpisana fraza w googlu i o wyskoczyło, pierwsze z brzegu. Blog i oferta Ewy P. Nieśmiało zajrzałam, oblookałam tu i tam i zdecydowałam “ona zrobi Nam sesję PRZED i PO”. Nie powiem troche sie bałam, bo dziewczyny nie znałam, ale dzisiaj za nic w świecie nie zmieniłabym fotografa. Ewa we wspaniały sposób oddała na zdjęciach Nas, Nasze przyszłe/obecne szczęście i przy tym jest wspaniałą i ciepłą osobą. Dzięki niej zatrzymaliśmy na moment czas i zachowaliśmy tak ważne dla Nas chwile na wspaniałych fotografiach. Zdecydowanie stwierdzam, że dziewczyna ma talent, a do tego potrafi z czułością i oddaniem poświęcać się swojej pasji i z cierpliwością współpracować z klientami ;) W Naszym życiu i rodzinie pojawił się nowy członek, a Ewa umożliwiła Nam zachowanie tych początkowych wspólnych chwil i z pewnością jeszcze nie jeden raz sięgnę po telefon i poproszę o kolejną dawkę emocji zachowanych jednym pstryczkiem aparatu. Pozdrawiam serdecznie i ciepło i tak normalnie w świecie polecam.

Daria&Krzyś&Antoś

sesja

 

Ewa jest artystką – piekielnie zdolnym fotografem. Widzi i “chwyta” obiektywem nie tylko to co widać gołym okiem ale emocje, myśli, cały klimat danej chwili. Zdecydowanie reprezentuje Fotografię przez duże “F”, zachowując tym samym prostotę i naturalność na zdjęciach jak i podczas sesji. Jest prawdziwą pasjonatką, wciąż zaskakuje pomysłowością i rozwija się na wielu płaszczyznach, wzbogacając swoje prace o wciąż to nowe niuanse. Ewa jest przemiłą, otwartą osobą, umie słuchać i jest otwarta na sugestie, propozycje czy pomysły, jednocześnie pozostając wierna swojemu genialnemu poczuciu estetyki i dobrego smaku. Jest bardzo elastyczna, z łatwością dostosowuje się do potrzeb i warunków,a swoimi propozycjami trafia w punkt. Słowem, baaaaaaardzo polecam.

Róża Klekotko

 


Nie znaliśmy się wcześniej i trochę się obawialiśmy: jak to będzie, czy Franek wytrzyma, czy uda się wycisnąć z niego choć jeden sensowny uśmiech i jeszcze uchwycić na zdjęciu. W mig się przekonaliśmy, że z Ewą szybko złapaliśmy wspólny język, a Franek przez ponad godzinę zdjęć świetnie się bawił i teraz ma tyle wesołych zdjęć, że można nimi obdarować wszystkie babcie, dziadków i resztę rodziny. My mamy rewelacyjne zdjęcia rodzinne i na pewno przy następnej okazji znowu poprosimy Ewę o kolejną sesję.
Polecamy sesje zdjęciowe z Ewą!

Andrzej, Kamila i Franek

sesja

acz-42Od naszej brzuszkowo-rodzinnej sesji oczekiwaliśmy czegoś niesztampowego – innego niż popularne zdjęcia brzucha w kokonie i serduszka z dwóch dłoni. Dostaliśmy wesołe, ciekawe ujęcia, pokazujące z przymrużeniem oka naszą rodzinę – rozczochraną dwulatkę, nieśmiałego ojca i matkę z brzuchem. Czytaliśmy książki, jedliśmy ogórki i całowaliśmy pępki. Brzuch w kokonie również był! Było świetnie – i to widać na naszych zdjęciach.

Ania z ekipą

#-1Szczerze polecam współpracę z Ewą. W trakcie sesji była zorganizowana, dbała o czas nas i swój. Miło zaskoczyło mnie jej przygotowanie – wcześniejsze przemyślenie koncepcji zdjęć, znalezienie odpowiednich rekwizytów i miejsca. Co najważniejsze – mogliśmy bez zastrzeżeń zaufać zmysłowi estetycznemu Ewy. Dzięki jej wyczuciu i doświadczeniu zdjęcia zrobiły furorę.

Jerzy Gut-Mostowy

skt-11

skt-8

skt-5

Ewa jest bardzo sympatyczną i kreatywną osobą, ma mnóstwo ciekawych pomysłów. Przede wszystkim uśmiechnięta i baaardzo cierpliwa. Doskonale radzi sobie nawet z tymi starszymi i niełatwymi modelami:)

Karina Kowalczyk

chcesz szepnąć miłe słówko? napisz do mnie proszę na fafel.foto@gmail.com lub w formularzu kontaktowym:)

# referencje fotografia rodzinna warszawa