2017

cennik fotografia rodzinna Warszawa

PAKIETY:

Raz (899zł) – pakiet obejmuje 15 zdjęć po profesjonalnej edycji w pełnej rozdzielczości i 10 odbitek na papierze o wymiarze 13x18cm.

Dwa (1099zł) – pakiet obejmuje 20 zdjęć po profesjonalnej edycji w pełnej rozdzielczości, 15 odbitek na papierze o wymiarach 13x18cm. Wszystkie sesje noworodkowe wykonuję w tym pakiecie.

Trzy (1299zł) – pakiet obejmuje 30 zdjęć po profesjonalnej edycji w pełnej rozdzielczości, 20 odbitek na papierze o wymiarach 13x18cm.

PAKIETY SPECJALNE:

Pakiet brzuch&maluch (1700zł) – dwie sesje zdjęciowe – przed i po porodzie – efektem sesji jest 30 zdjęć po 15 z każdej, po profesjonalnej edycji, 10 odbitek o wymiarach 13×18 – przykładowe zdjęcie z brzuszkiem i maluszkiem (link).

Sesja DZIEŃ Z ŻYCIA (1700zł) – reportaż z Waszego dnia, spędzam z Wami minimalnie 3 godziny (termin i godziny do ustalenia) i poza typowymi zdjęciami rodzinnymi otrzymujecie też niepozowane zdjęcia z Waszego codziennego życia, przy jedzeniu, zabawie, płaczu i śmiechu:) przekazuję wtedy wszystkie zdjęcia z sesji (min. 50) – to piękna pamiątka dla tych, którym brakuje w domu fotografa. Jeśli chcielibyście wrócić kiedyś do tego jak wyglądał naprawdę Wasz dzień z dwójką biegających po domu maluchów lub pierwszych dni razem jako rodzina to napiszcie do mnie. To mój ulubiony rodzaj spotkania:) Po miesiącu od sesji otrzymujecie ode mnie wyedytowane zdjęcia i prezentację połączoną z muzyką oraz 15 odbitek na papierze o wymiarach 13x18cm.

Oferta specjalna VIDEO – szukam i szukam i nie trafiam na żadnego fotografa w okolicy, który robiłby coś podobnego; a przecież ruch, śmiech i głos są równie ważne, co uchwycone w kadrach pojedyncze sekundy. Dlatego fąfel oferuje także przygotowanie krótkiego materiału filmowego, nakręconego najwyższej jakości lustrzanką Canon 5d Mark II. Oferta dotyczy wszystkich rodzajów sesji, szczegóły dotyczące charakteru filmu i jego długości ustalamy indywidualnie, podstawowy pakiet to 1-minutowy filmik z sesji fotograficznej zmontowany z muzyką w cenie 1000zł.

Szczegóły oferty, FAQ i wszystko to co powinniście wiedzieć przed sesją:

Ceny zawierają czas pracy podczas sesji oraz przy postprodukcji zdjęć, doświadczenie i talent fotografa, podatek oraz odbitki w ręcznie robionym opakowaniu.

Uczestnicząc w sesji wyrażacie zgodę na publikację zdjęć na stronie www i mediach społecznościowych w celach prezentacji portfolio fotografa.

Nie udostępniam plików w formacie RAW ani zdjęć bez edycji. Otrzymujecie wybrane przez Was zdjęcia w formacie .jpg (w pełnej rozdzielczości umożliwiającej druk) w ilości odpowiadającej pakietowi.

Istnieje możliwość dokupienia ujęć poza limitem pakietu za dodatkową opłatą. Miniaturki zdjęć po wstępnej edycji i retuszu otrzymujecie 3 tygodnie po sesji – później sami możecie wybrać najpiękniejsze zdjęcia które otrzymujecie ostatecznie na płycie. Stali klienci dostają zniżki na kolejną sesję i pierwsi dostają informację o akcjach specjalnych:)

Sesje wyjazdowe – wszystkie sesje wykonuję w Waszych domach na terenie Warszawy i okolic, ale kilka razy w miesiącu jest możliwość umówienia się ze mną na sesję poza Warszawą – sesja taka wiąże się z dopłatą 500zł i dojeżdżam wtedy do Waszego domu:) Jeżeli mieszkacie poza granicami Polski szczegóły ustalamy wtedy indywidualnie.

cennik fotografia rodzinna Warszawa, sesja rodzinna w domu, fotografia lifestyle warszawa, sesja rodzinna lifestyle polska, lifestyle photographer warsaw, family lifestyle photographer poland, family lifestyle photography warsaw, fotografia lifestyle, fotografia lifestyle warszawa, fotografia dziecięca warszawa

cennik fotografia rodzinna Warszawa

OFERTA:

fotografia dziecięca Warszawa

Sesja noworodkowa – zdjęcia maluszków są szczególne i delikatne tak jak ich mali bohaterowie. Na sesję najlepiej umówić się już w trakcie ciąży, ponieważ najpiękniejsze zdjęcia powstają zazwyczaj zanim mały człowiek skończy 2 tygodnie. Nie jest to dla mnie jednak żadna magiczna granica, ponieważ fotografuję przede wszystkim Was, a każdy etap życia dziecka ma w sobie coś wyjątkowego. Spotykamy się w Waszym domu tak by mama zawsze mogła być obok maluszka i oboje mogli czuć się jak najbardziej komfortowo. Na taką sesję zawsze rezerwuję sobie więcej czasu żebyśmy nie musieli się z niczym spieszyć:)

Sesja dziecięca – sesje raczkujących, biegających i skaczących uśmiechniętych istot są jednymi z najbardziej radosnych, a zarazem najbardziej różnorodnych i nieprzewidywalnych. Najchętniej z takimi zdjęciami wychodzimy na świeże powietrze by w naturalnym świetle uchwycić Waszego fąfla:)

Sesja brzuszkowa – ten piękny okres w życiu kobiety każda z nas chciałaby zachować na zawsze, by wracać do niego już po narodzinach
maleństwa:) przyszłe mamy zapraszamy do sesji najchętniej w 6-8 miesiącu, kiedy mama czuje się najlepiej, a brzuszek nabrał okrągłego kształtu. Możemy umówić się na sesję z wyprzedzeniem, najczęściej zdjęcia robimy w plenerze lub w Waszym domu. Istnieje też możliwość organizacji kilku spotkań w trakcie ciąży żeby zatrzymać na zdjęciach cały proces od zdjęcia testu ciążowego po brzuszek i malucha na rękach.

jak przygotować się do ciążowej sesji zdjęciowej?

Sesja rodzinna – każdy z nas w młodości zazdrościł mamom i babciom tych pięknych, tajemniczych rodzinnych portretów, których odbitki każdy pieczołowicie przechowywał w opakowaniach po bombonierkach jako największy skarb. Ostatnio jednak w ciągłym locie co raz ciężej jest nam zebrać całą ferajnę do kupy i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia (a przecież wszyscy tak szybko się zmieniamy!). Fąfel i na to ma radę: po prostu zarezerwuj sobie jeden dzień i powiedz, że wszyscy stawicie się przed moim aparatem zamiast przed telewizorem:)

Sesje Dzień z życia i inne  – jeśli jest jakiś dzień, który chcielibyście zachować w pamięci, jestem do dyspozycji:) Rzućcie okiem na pakiet Dzień z życia.

fotografia dziecięca Warszawa, fotografia rodzinna, zdjęcia w domu, Fąfel