2017

cennik fotografia rodzinna Warszawa

PAKIETY:

Raz (899zł) – pakiet obejmuje 15 zdjęć po profesjonalnej edycji w pełnej rozdzielczości i 10 odbitek na papierze o wymiarze 13x18cm.

Dwa (1099zł) – pakiet obejmuje 20 zdjęć po profesjonalnej edycji w pełnej rozdzielczości, 15 odbitek na papierze o wymiarach 13x18cm. Wszystkie sesje noworodkowe wykonuję w tym pakiecie.

Trzy (1299zł) – pakiet obejmuje 30 zdjęć po profesjonalnej edycji w pełnej rozdzielczości, 20 odbitek na papierze o wymiarach 13x18cm.

PAKIETY SPECJALNE:

Pakiet brzuch&maluch (1700zł) – dwie sesje zdjęciowe – przed i po porodzie – efektem sesji jest 30 zdjęć po 15 z każdej, po profesjonalnej edycji, 10 odbitek o wymiarach 13×18 – przykładowe zdjęcie z brzuszkiem i maluszkiem (link).

Sesja DZIEŃ Z ŻYCIA (1700zł) – reportaż z Waszego dnia, spędzam z Wami minimalnie 3 godziny (termin i godziny do ustalenia) i poza typowymi zdjęciami rodzinnymi otrzymujecie też niepozowane zdjęcia z Waszego codziennego życia, przy jedzeniu, zabawie, płaczu i śmiechu:) przekazuję wtedy wszystkie zdjęcia z sesji (min. 50) – to piękna pamiątka dla tych, którym brakuje w domu fotografa. Jeśli chcielibyście wrócić kiedyś do tego jak wyglądał naprawdę Wasz dzień z dwójką biegających po domu maluchów lub pierwszych dni razem jako rodzina to napiszcie do mnie. To mój ulubiony rodzaj spotkania:) Po miesiącu od sesji otrzymujecie ode mnie wyedytowane zdjęcia i prezentację połączoną z muzyką oraz 15 odbitek na papierze o wymiarach 13x18cm.

Oferta specjalna VIDEO – szukam i szukam i nie trafiam na żadnego fotografa w okolicy, który robiłby coś podobnego; a przecież ruch, śmiech i głos są równie ważne, co uchwycone w kadrach pojedyncze sekundy. Dlatego fąfel oferuje także przygotowanie krótkiego materiału filmowego, nakręconego najwyższej jakości lustrzanką Canon 5d Mark II. Oferta dotyczy wszystkich rodzajów sesji, szczegóły dotyczące charakteru filmu i jego długości ustalamy indywidualnie, podstawowy pakiet to 1-minutowy filmik z sesji fotograficznej zmontowany z muzyką w cenie 1000zł.

Ceny zawierają czas pracy podczas sesji oraz przy postprodukcji zdjęć, doświadczenie i talent fotografa, podatek oraz odbitki w ręcznie robionym opakowaniu.

Istnieje możliwość dokupienia ujęć poza limitem pakietu za dodatkową opłatą. Miniaturki zdjęć po wstępnej edycji i retuszu otrzymujecie 3 tygodnie po sesji – później sami możecie wybrać najpiękniejsze zdjęcia które otrzymujecie ostatecznie na płycie. Stali klienci dostają zniżki na kolejną sesję i pierwsi dostają informację o akcjach specjalnych:)

Sesje wyjazdowe – wszystkie sesje wykonuję w Waszych domach na terenie Warszawy i okolic, ale kilka razy w miesiącu jest możliwość umówienia się ze mną na sesję poza Warszawą – sesja taka wiąże się z dopłatą 500zł i dojeżdżam wtedy do Waszego domu:) Jeżeli mieszkacie poza granicami Polski szczegóły ustalamy wtedy indywidualnie.

cennik fotografia rodzinna Warszawa, fotografia dziecięca warszawa

cennik fotografia rodzinna Warszawa

OFERTA:

fotografia dziecięca Warszawa

Sesja noworodkowa – zdjęcia maluszków są szczególne i delikatne tak jak ich mali bohaterowie. Na sesję najlepiej umówić się już w trakcie ciąży, ponieważ najpiękniejsze zdjęcia powstają zazwyczaj zanim mały człowiek skończy 2 tygodnie. Nie jest to dla mnie jednak żadna magiczna granica, ponieważ fotografuję przede wszystkim Was, a każdy etap życia dziecka ma w sobie coś wyjątkowego. Spotykamy się w Waszym domu tak by mama zawsze mogła być obok maluszka i oboje mogli czuć się jak najbardziej komfortowo. Na taką sesję zawsze rezerwuję sobie więcej czasu żebyśmy nie musieli się z niczym spieszyć:)

Sesja dziecięca – sesje raczkujących, biegających i skaczących uśmiechniętych istot są jednymi z najbardziej radosnych, a zarazem najbardziej różnorodnych i nieprzewidywalnych. Najchętniej z takimi zdjęciami wychodzimy na świeże powietrze by w naturalnym świetle uchwycić Waszego fąfla:)

Sesja brzuszkowa – ten piękny okres w życiu kobiety każda z nas chciałaby zachować na zawsze, by wracać do niego już po narodzinach
maleństwa:) przyszłe mamy zapraszamy do sesji najchętniej w 6-8 miesiącu, kiedy mama czuje się najlepiej, a brzuszek nabrał okrągłego kształtu. Możemy umówić się na sesję z wyprzedzeniem, najczęściej zdjęcia robimy w plenerze lub w Waszym domu. Istnieje też możliwość organizacji kilku spotkań w trakcie ciąży żeby zatrzymać na zdjęciach cały proces od zdjęcia testu ciążowego po brzuszek i malucha na rękach.

jak przygotować się do ciążowej sesji zdjęciowej?

Sesja rodzinna – każdy z nas w młodości zazdrościł mamom i babciom tych pięknych, tajemniczych rodzinnych portretów, których odbitki każdy pieczołowicie przechowywał w opakowaniach po bombonierkach jako największy skarb. Ostatnio jednak w ciągłym locie co raz ciężej jest nam zebrać całą ferajnę do kupy i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia (a przecież wszyscy tak szybko się zmieniamy!). Fąfel i na to ma radę: po prostu zarezerwuj sobie jeden dzień i powiedz, że wszyscy stawicie się przed moim aparatem zamiast przed telewizorem:)

Sesje Dzień z życia i inne  – jeśli jest jakiś dzień, który chcielibyście zachować w pamięci, jestem do dyspozycji:) Rzućcie okiem na pakiet Dzień z życia.

fotografia dziecięca Warszawa, fotografia rodzinna, zdjęcia w domu, Fąfel